SK | EN
slideshow
slideshow

SKLADOVANIE BRATISLAVA


Naša spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje skladové priestory v Bratislave, pozostávajúce zo samostatnej vykurovanej časti cca. 200 m2 a suchého skladu cca 1100 m2.

Sklad je zastrešený, izolovaný, svetlá výška 5,5 metra, s dvomi prístupovými bránami a bezprašnými podlahami. Nachádza sa v uzatvorenom priemyselnom areáli so vstupom z ulice Stará Vajnorská č. 6, ktorý je monitorovaný a zabezpečený kamerovým systémom. Vykládka je možná všetkými druhmi vozidiel, vrátane LKW s bezproblémovým prístupom.

V našich priestoroch ponúkame možnosť skladovania paletového aj voľne ložného tovaru. V prípade potreby je možné uloženie do regálov.
Podľa potrieb klienta poskytujeme možnosť krátkodobého uskladnenia, ako aj dlhodobého uskladnenia tovaru s vedením skladovej evidencie a kontrolou kvality a kvantity tovaru. Zabezpečíme nepretržité monitorovanie skladových zásob s podávaním denných hlásení o stave zásob na sklade.

K dispozícii je tiež chladiarenská miestnosť 5x5m s výškou 2,5m s možnosťou temperovania teploty v rozmedzí 14-20 °C.

Priestor je vhodný aj na uskladnenie potravín v uzatvorenom obale, okrem čokolády.

Vzhľadom k tomu, že cena za naše služby závisí od viacerých kritérií, v prípade záujmu napíšte prosím svoj dopyt so základným popisom požiadaviek na info@walcon.sk a my Vám vypracujeme ponuku na mieru.